Długopisy z nadrukiem

Polska produkcja

Złota zasada marketingu głosi, że nieważne jak o Tobie mówią, ważne, by nie przekręcali nazwiska, bo mówić będą zawsze. W myśl tej zasady wychodzimy naprzeciw Twojej firmie i z czystym sumieniem zapewniamy, że mówić, a już na pewno pisać będą zawsze doskonale. Jako polski producent narzędzi piśmiennych od 1968 roku tworzymy historię polskiego piśmiennictwa i kreślarstwa. Przez lata działalności na polskim, a także zagranicznym rynku zdobyliśmy zaufanie użytkowników, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. Pomagamy artystom, pracownikom biurowym, dzieciom i młodzieży kreślić odpowiednie linie i tym samym wyrażać emocje. Z sukcesem łączymy najnowsze technologie z wieloletnim doświadczeniem.

Jak Cię widzą, tak Cię piszą

Można śmiało powiedzieć, że personalizacja jest unikalnym podpisem, a już na pewno sposobem skutecznego przekazu  informacji. Właśnie dlatego coraz bardziej popularne stało się znakowanie materiałów reklamowych. Ta forma marketingu bezpośredniego niesie za sobą wiele korzyści, takich jak budowanie pozytywnego wizerunku firmy, oraz długofalowych relacji z klientem. Wszystko po to, aby Twoja firma została zapamiętana jak najlepiej. Znakowane narzędzia piśmienne to doskonały wybór na przedstawienie własnej marki, ponieważ każdy z nas chociaż raz w życiu znalazł się w sytuacji, gdy pilnie potrzebował długopisu pod ręką, czy to do podpisania dokumentu, czy do zrobienia szybkiej notatki. Długopisy z nadrukiem to nienachalny prezent, który odnajdzie się idealnie w każdej sytuacji, zarówno jako pamiątka podczas konferencji i targów, lub plenerowych akcji, a także jako upominek wręczany współpracownikom i kontrahentom. Niezależnie od miejsca i okoliczności, jest to skuteczny sposób, aby dotrzeć do nowego grona odbiorców i zaskarbić sobie ich sympatię. Natomiast my, jak nikt inny doskonale wiemy, że wybór niezawodnego narzędzia do pisania to podstawa każdej dobrej współpracy. Jak często cudzym piszecie, a swojego nie macie?

Ponieważ mamy świadomość, że każda branża rządzi się własnymi prawami, pragniemy podkreślić, że długopisy to nie jedyne narzędzia, jakie możesz wybrać. W zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji możesz wybierać dowolnie ze wszystkich naszych produktów. W naszej ofercie znajdziesz takie narzędzia piśmienne jak: markery, cienkopisy, rapidografy, flamastry oraz brushpeny.

Ty wybierz narzędzie, a my zadbamy o najwyższą jakość

Decydując się na wybór naszych produktów, niezależnie czy będą to długopisy reklamowe, markery, cienkopisy czy flamastry, możesz być pewny, że jakość zawsze będzie najwyższa, ponieważ przy produkcji korzystamy tylko z najlepszych materiałów i półfabrykatów dostępnych na rynku. Niejednokrotnie tworzymy produkty pod specjalne zamówienia, tym samym poddajemy je dokładnym testom jakościowym, dbając o to, aby spełniały wyśrubowane normy i zaspokajały oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Do wyboru, do koloru

Pozostawiamy Ci dowolność nie tylko w wyborze narzędzia, ale także w konfiguracji samego produktu. Kombinacji jest wiele, a ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Marzy Ci się żelowy wkład, który jest intensywny w odcieniu a na dodatek wodoodporny? Nie ma problemu! Możesz zadecydować o grubości wkładu, rodzaju końcówki piszącej i obudowy, nadruku, rodzaju folii i opakowania. Każdy kolor jest dla nas możliwy do realizacji, możesz wybierać dowolnie w zależności od tego, co Ci w duszy gra, o ile odcień znajduje się w palecie kolorów Pantone. Wszystko po to, aby uzyskać jak najbardziej satysfakcjonujący efekt, który podkreśli indywidualny charakter Twojej firmy.

Co z czasem realizacji?

U nas wszystko dzieje się ekspresowo, od projektu po logistykę. Dzięki temu, że cały proces produkcji odbywa się na miejscu, unikamy skomplikowanych i zależnych łańcuchów dostaw, co sprawia, że możemy działać szybko, zapewniając dostępność produktów. Ponieważ do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, zamówienia realizujemy w ilości od 1000 sztuk.

Personalizacja opakowań

Czy wspomnieliśmy już, że personalizujemy również opakowania, oraz eko opakowania FSC? Tak, to też jest możliwe!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów lub jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące personalizacji i znakowania, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Natomiast jeżeli jesteś gotowy, by złożyć zamówienie, przejdź do formularza składania zamówień i stwórz swój unikalny projekt, a my zajmiemy się resztą.

Złóż zapytanie
    Wysyłając dane za pomocą tego formularza, oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych w rozumieniu Ustawy z dnia 29.08.1997 roku, o Ochronie Danych Osobowych, Dz. u. Nr 133 poz. 883, i ich przetwarzanie przez Rystor sp. z o.o. w celu odpowiedzi na przesłane zapytanie.

    *- pole wymagane