Ambasadorzy

Aneta Mlaś

Aneta Mlaś

Aneta Mlaś – Pseudonim Touanda, urodziła się w 1980 roku w Katowicach. Od 16 lat mieszka i tworzy w Tychach. Uprawia rysunek, ilustrację oraz projektowanie graficzne.

Autorka utworów prozy poetyckiej. Jej rysunki i grafiki były publikowane w specjalnym wydaniu magazynu internetowego „Mega*zine Lost & Found” (2014 rok) oraz „Kwartalniku Literacko-Artystycznym sZAFa” (2013 rok). Dwie autorskie ilustracje znalazły się na okładce Kwartalnika literackiego „WYSPA” (nr 4) 2020. Współorganizatorka wystaw, spotkań poetycko-artystycznych w Tychach.

Więcej informacji
Anna Ciszek

Anna Ciszek

Rysowanie jest dla mnie remedium na chaos, pęd i natłok bodźców współczesnego świata, jak również na rozproszenie w sobie. Tworzę dość precyzyjne prace, wymagające cierpliwości i skupienia, tymczasem osobiście jestem bardzo niecierpliwa a i ze skupieniem uwagi różnie bywa.

Jestem absolwentką kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych na Uniwersytecie Im. Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz arteterapii i treningu kreatywności na Uniwersytecie Warszawskim.

Więcej informacji

Zostań naszym Ambasadorem 

Od lat wiele produkowanych przez nas narzędzi znajduje uznanie wśród twórców zarówno tych najmłodszych jak i trochę starszych. Dlatego stworzyliśmy program „Ambasador Rystora”, którego głównym celem jest przybliżanie sylwetek artystów, ukazywanie ich dzieł i popularyzowanie nieograniczonej, nieokiełznanej sztuki. 

Jak zostać Ambasadorem marki Rystor?

1) Zapoznaj się z regulaminem.

2) Stwórz odręcznie 4 prace o dowolnej tematyce narzędziami marki Rystor.

3) Przekaż nam swoje dane kontaktowe oraz skany prac (min. 600 dpi) za pomocą formularza lub wysyłając wiadomość na adres ambasador@rystor.pl

4) Zgłoszenie możesz przesłać do dnia 30.06.2022 r.

5) Cierpliwie czekaj na decyzję Komisji Konkursowej.


Formularz zgłoszenia

    Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem oraz umową i akceptuję ich postanowienia.*

    *- pole wymagane