PISZ KREŚL TWÓRZ

Z okazji 55-lecia firmy razem ze wspaniałą społecznością świętujemy ponad pięć dekad fascynującej historii. Dedykujemy ten jubileusz nie tylko naszym pracownikom i współpracownikom, z którymi produkujemy w Polsce nieprzerwanie od 1968 r., ale przede wszystkim naszym wiernym użytkownikom, artystom, profesjonalistom, studentom, dzieciom i wszystkim, w których dłoniach gości Rystor. Rozpoczyna się nowy rozdział, rozdział rysowania, rozdział pisania, rozdział wysublimowanego kreślenia i potężnych skoków technologicznych. Przyszłość firmy Rystor rysuje się poza schematami, w połączeniu cyfryzacji oraz sztucznej inteligencji z kreatywnym stylem życia poza ekranami i monitorami.

Mamy w zanadrzu kilka niespodzianek. Obchody 55-lecia rozpoczynają się dziś, dlatego obserwuj nas, bo to dopiero początek.

Rystor 55 - element graficzny
Łączy nas pasja kreatywności.

Łączy nas pasja kreatywności.

Niezależnie od tego jak różni są użytkownicy naszych produktów, co robią i do czego używają rapidografów, cienkopisów, długopisów, flamastrów i markerów – wszyscy uwielbiamy kreować, tworzyć i wyrażać to co czujemy.
Odważ się pisać, kreślić i tworzyć!

Odważ się pisać, kreślić i tworzyć!

W ciągu tych 55 lat pisaliśmy, rysowaliśmy i nadal kreślimy historię polskiego piśmiennictwa. Kropka za kropką, kreska przy kresce, z pomysłem, z rozmachem, jednak precyzyjnie. Dziś nie chodzi tylko o świętowanie jubileuszu i bogatej historii. Dziś chcemy wspólnie tworzyć, chcemy mieć swój mały udział w wielkich projektach. Chcemy mieć również swój udział w tych niewielkich, codziennych dokonaniach przy użyciu narzędzi, które produkujemy z pasją, ekscytacją i precyzją.

55 lat
polskiej historii narzędzi kreślarskich i piśmienniczych

55 lat, hektolitry tuszu, setki tysięcy sączków, fibrowe końcówki i ...

55 lat, hektolitry tuszu, setki tysięcy sączków, fibrowe końcówki i ...

Poznaj naszą historię
Konkurs

Konkurs

Jubileuszowa edycja konkursu rysowniczego #RystorChallenge! Weź udział w zabawie!

Więcej informacji
Program Ambasadorski

Program Ambasadorski

Sztukę tworzą wspaniali ludzie, którzy potrafią wzbudzać i przekazywać emocje. Mamy w tym procesie swój mały udział. Poznaj nasze Ambasadorki, ich twórczość i zobacz jak propagujemy sztukę.

Program ambasadorski
Jubileuszowe opakowania

Jubileuszowe opakowania

Jubileuszowe opakowanie to wyjątkowy sposób na uczczenie naszej długiej historii i pasji tworzenia doskonałych produktów. Każde opakowanie jest starannie zaprojektowane z myślą o naszych klientach, aby właściwie oddać charakter i dostarczyć im jeszcze więcej radości podczas pisania i rysowania produktami Rystor.